BMO 2. Dönem Adaylarımız

bmo2donemadaylar

Bilgisayar Mühendisleri Odası 2. Dönemi ve TMMOB 44. Dönemi için Demokrat Bilgisayar Mühendisleri’nin adayları belirlenmiştir.

Yönetim Kurulu
Asıl
1181 Birkan SARIFAKIOĞLU Sakarya Üniversitesi 2000
1334 Berhan SOYLU Dokuz Eylül Üniversitesi 2006
1427 Taylan Özgür YILDIRIM Çankaya Üniversitesi 2002
1632 Oktay DURSUN Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 2007
2380 Gönül YALÇIN Gazi Üniversitesi 2011
2535 Onur ÖZARDIÇ İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2003
2560 Ezgi PEKŞEN Başkent Üniversitesi 2011
Yedek
651 Asuman AKIN İstanbul Teknik Üniversitesi 1992
1320 Sadık NAZİK Ege Üniversitesi 2004
2366 Gülcan TARLA Fırat Üniversitesi 2007
2651 Özgen MUZAÇ Ortadoğu Teknik Üniversitesi 2012
2803 Ümit ATEŞ Ankara Ünivesitesi 2010
3034 Haşim ŞEMDİNOĞLU Selçuk Üniversitesi 2010
3054 Elif Şengüleş ÇELEBİ Ege Üniversitesi 2000
Denetleme Kurulu
Asıl
49 Mustafa Kemal ÖZKAZANÇ Ortadoğu Teknik Üniversitesi 1990
495 Cem Nuri ALDAŞ Hacettepe Üniversitesi 1992
1017 Gökhan BARA Ege Üniversitesi 2001
1608 Çağdaş EKİNCİ Ortadoğu Teknik Üniversitesi 2006
2778 Volkan TOKMAK Çankaya Üniversitesi 2008
3154 Buğra ÇAKIR Başkent Üniversitesi 2003
3331 M. Özgür UĞUR Ortadoğu Teknik Üniversitesi 1995
Yedek
659 Zühre KORDON Ege Üniversitesi 1995
783 Onur Tolga ŞEHİTOĞLU Ortadoğu Teknik Üniversitesi 1992
2741 Tekin YAVUZ Boğaziçi Üniversitesi 2000
3042 Nur KILIÇ Selçuk Üniversitesi 2007
3107 Ahmet COŞAR Ortadoğu Teknik Üniversitesi 1986
3511 Hakan ÇAĞLAR Ortadoğu Teknik Üniversitesi 2013
3934 Cengiz ARAZ Anadolu Üniversitesi 2013
Onur Kurulu
Asıl
59 İsmail İlker TABAK Hacettepe Üniversitesi 1987
258 Ahmet PEKEL Ortadoğu Teknik Üniversitesi 1986
120 Pınar EVRENSEL Ortadoğu Teknik Üniversitesi 1991
256 Gülin ONAT BAYIR Ortadoğu Teknik Üniversitesi 1991
985 Arif CEVİZCİ Ortadoğu Teknik Üniversitesi 1989
Yedek
115 Seyit KOÇBERBER Ortadoğu Teknik Üniversitesi 1983
121 Lütfiye YENER Ortadoğu Teknik Üniversitesi 1991
176 Cevat ŞENER Ortadoğu Teknik Üniversitesi 1989
1214 Meltem YILDIRIM EKİCİ Dokuz Eylül Üniversitesi 2004
1792 Fikret Nadi ÇELİK Ortadoğu Teknik Üniversitesi 1983
TMMOB Kurulları
TMMOB Yönetim Kurulu
46 Funda BAŞARAN ÖZDEMİR Ortadoğu Teknik Üniversitesi 1990
223 Gölay ŞAKİROĞULLARI Ortadoğu Teknik Üniversitesi 1984
831 Ali Rıza ATASOY Hacettepe Üniversitesi 1993
TMMOB Denetleme Kurulu
87 Sıdıka Funda ÇETİNTAŞ Ortadoğu Teknik Üniversitesi 1984
TMMOB Yüksek Onur Kurulu
4 Ruşen SARSU Hacettepe Üniversitesi 1986