Demokrat Bilgisayar Mühendisleri BMO’ya Sahip Çıkmaya Çağırıyor!

 

Değerli Meslektaşlarımız,

Bilgisayar Mühendisleri Odası’nda bir çalışma dönemini daha tamamlamak üzere. Sizlerin desteğiyle Odamızı kuran ve şu an yönetiminde olan Demokrat Bilgisayar Mühendisleri olarak, ülkemizin içerisinden geçtiği zor sürece rağmen, dönem başında size verdiğimiz sözleri elimizden geldiğince, gücümüz yettiğince yerine getirmeye çalıştık, çalışıyoruz.

Bir dönem bitiyor ve Odamız için yeni bir dönemin başlangıcı olacak 4. Olağan Genel Kurul tarihi yaklaşıyor. Genel kurul tarihi ve yeri 10-11 Mart 2018 , ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri olarak netleşmiş durumda.

Her dönem olduğu gibi genel kurul sürecine yoğun bir şekilde hazırlanıyor, önümüzdeki dönem Odamız bünyesinde yapacağımız çalışmaları kurguluyoruz. İlerleyen günlerde çalışma programımızı tamamlayıp, sizlerin görüşlerine sunacağız. Sizlerin katkılarıyla son halini vereceğimiz bu program çerçevesinde, dün olduğu gibi bugün de, Odamızda sizlerle birlikte üretmek ve Odamızı sizlerle birlikte yönetmek isteği ve iradesi içindeyiz.

Bizler mesleki birikimimizi içinde yaşadığımız toplumun ve ülkenin ihtiyaçları doğrultusunda kullanmayı amaçlıyor ve mesleğimizi ancak ve ancak bilimi ve aklı önceleyen eşit,özgür, demokratik bir ülkede hakkıyla icra edebileceğimize inanıyoruz. Odamızı bu anlayış üzerine kurduk ve bu anlayış üzerinde yükselsin istiyoruz.

Tüm meslektaşlarımızı yürüttüğümüz Bilgisayar Mühendisleri Odası 4.Olağan Genel Kurulu çalışmalarında aktif görev almaya, Odamıza ve Odamızın temelindeki bu anlayışa sahip çıkmaya çağırıyoruz.

Demokrat Bilgisayar Mühendisleri